.

.

TEGAOTE 2017 Жените Ранец за тинејџерки Kipled Најлон Ранци Mochila Feminina Женски Патување Bagpack Schoolbag жените торба

TEGAOTE 2017 Жените Ранец за тинејџерки Kipled Најлон Ранци Mochila Feminina Женски Патување Bagpack Schoolbag жените торба

DEN 2022.24
DEN 971.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


#1376 Големина : 33cm(L)*16cm(W)*47cm(H)
Бренд : TEGAOTE
Обвивка Материјал : Полиестер
Затворање Тип : Патент
Материјали : најлон
Тежина : 0.50 кг
Боја : како на сликите(може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
Пакување : а polybag за секое парче

Кон својствата

Големина:
33x16x47CM 1376
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Писмо
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Техника:
Жакард
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
TEGAOTE
Број На Модел На:
1376
Надворешноста:
Никој

Најдобри предлози во категоријата