.

.

Висок Квалитет BVP Бренд Вистинска Кожа Човек Бизнис Briefcase Мулти-капацитет Торба за Лаптоп Мажите Слободно Сива Plaid Патна Торба J50

Висок Квалитет BVP Бренд Вистинска Кожа Човек Бизнис Briefcase Мулти-капацитет Торба за Лаптоп Мажите Слободно Сива Plaid Патна

DEN 22848.00
DEN 11652.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Објектот Тежина:
3.14kg
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Ширина:
14.5cm
Број На Модел На:
T1038
Надворешноста:
Размавта Џеб
Објектот Должина:
40cm
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BVP
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Објектот Висина:
30cm
Стил:
бизнис
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Plaid
Обвивка Материјал:
Rayon
боја:
сива
Стил:
патна торба

Најдобри предлози во категоријата