.

.

Топла Продажба 60L Голем Капацитет Мултифункционален Ранец Водоотпорен Molle Ранец Напредни Ранец Напад Патнички Багаж Торба

Топла Продажба 60L Голем Капацитет Мултифункционален Ранец Водоотпорен Molle Ранец Напредни Ранец Напад Патнички Багаж Торба

DEN 6240.00
DEN 2746.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата продавница!
Нашата цел е обезбедување на добра услуга, висок квалитет и најнови производи, убаво и безбедно превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.
Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.
Посакуваме да имате пријатен шопинг време!
Па дојде,и да го добиете она што ви треба!

Кон својствата

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
D5Column
Број На Модел На:
9339
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Капацитет:
56-75 Литарски
Декорација:
Никој
Ранец Употреба:
Нормално Кампување & Пешачење
Капацитет:
56-75 Литарски
Стил:
Спорт
Големина:
60L

Најдобри предлози во категоријата