.

.

XZXBBAG Вистинска Кожа Виткање Долго Паричникот 2017 Нов Дизајн Женски Тенка Гроздобер Чанта Мажите Спојки Паричникот Унисекс Пари Клип Торба

XZXBBAG Вистинска Кожа Виткање Долго Паричникот 2017 Нов Дизајн Женски Тенка Гроздобер Чанта Мажите Спојки Паричникот Унисекс

DEN 382.56
DEN 360.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

-100% Сосема Нов И Висок Квалитет на -Името : Унисекс Вистинска Кожа Тенка Виткање Долго Паричник -Материјал : Cowhide Кожа -Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина на : 19*9.5*0.8 CM - Пакетот вклучува : 1 * Унисекс Вистинска Кожа Тенка Виткање Долго Паричникот ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ви благодариме! 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса. 4. Fedex,UPS-от,DHL,Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e-пакет,EMS,E-емс.итн сите се прифатени.ако сакате да брод од страна на Fedex,UPS-от,DHL,Aramex ,EMS,E-ems ,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра цена. 5. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
0.8cm
Пол:
Унисекс
Паричници:
Спојката Паричници
Број На Модел На:
XB134
Стил:
Гроздобер
Објектот Должина:
19cm
Бренд Име:
XZXBBAG
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
9.5CM
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
Cowhide
Име:
Унисекс Вистинска Кожа Тенка Виткање Долго Паричник
Употреба:
девојка/жена/women/дами/ Женски/girls/мажи/жени
боја:
Жолта,рен,вино, црвена,виолетова,сина,црна,црвена роза,портокалова,кафена,кафе
Обработка метод:
Медиум Мека
Се користи 1:
долго паричник
Големина:
19*9.5*0.8CM
Стил:
Вертикален дизајн

Најдобри предлози во категоријата