.

.

Нови Доаѓањето на Мажите Паричници Квалитет Стп Кожа Повик Краток Патент Hasp Мека Кредитна Картичка Носителот Чанта Паричникот За Мажи Бесплатен Превозот

Нови Доаѓањето на Мажите Паричници Квалитет Стп Кожа Повик Краток Патент Hasp Мека Кредитна Картичка Носителот Чанта Паричникот

DEN 671.04
DEN 336.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топла Продажба на Нови Доаѓањето на Мажите Паричници Квалитет Стп Кожа Секојдневен Мултифункционален Краток Патент Hasp Мека Кредитна Картичка Носителот Чанта Паричникот За Мажи Бесплатен Превозот
Стил : Европски и Американски Нов стил
Item Type : High quality, во Паричникот
Пол : Мажи
Стил : Мода
Главен Материјал : Кожа СТП
Димензии : Должина 12 CM, ширина 10cm, дебелина од 1,5 см
[Карактеристики] : мода, едноставен, модерен, мека
[Приказна] торба : парична Казна изработка, модерен минималистички стил,оваа точка е најдобар избор за подароци.

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Бренд Име:
baellerry
Внатрешни работи:
Забелешка Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
1.5cm
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
135g
Материјал Состав:
СТП Кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
D13840

Најдобри предлози во категоријата