.

.

Kingsons Лаптоп Ранец 15.6 Инчи Висок Квалитет Водоотпорен Најлон Кеси Бизнис Dayback Мажите и Жените Knapsack

Kingsons Лаптоп Ранец 15.6 Инчи Висок Квалитет Водоотпорен Најлон Кеси Бизнис Dayback Мажите и Жените Knapsack

DEN 2462.40
DEN 1231.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Писмо
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Техника:
Жакард
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Preppy Стил
Број На Модел На:
KS3123W
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
kingsons
Капацитет:
36-55 Литарски

Најдобри предлози во категоријата