.

.

Мажите Воена Половината Пакет Торба Момче Појас Торба Жешка Мода Molle Торбичка

Мажите Воена Половината Пакет Торба Момче Појас Торба Жешка Мода Molle Торбичка

DEN 241.44
DEN 222.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Боја : Црна
Материјал : 600 D Водоотпорен Најлон
Димензии : 12 x 17 x 6cm (4.72" x 6.69" x 2.36")
Функција :
- 2 патент џеб, 1 телефон џеб, Molle систем, кука
- Отворено Спорт Стил : пешачење,качување,лов,кампување Работи, Патувања и mountaineering
- Добар За : Камера, клуч, телефон, паричник, пенкало, тетратка, алатка
- Најлон Универзална Компатибилен Повеќенаменски Голем Капацитет Прекумерно Тактички MOLLE Отворено Кампување Пешачење Патување паметен Телефон Holster EDC Додаток Торбичка Случај Половината Пакет Џеб со Појас Јамка & Појас Latch ZA5 Функционална Паричникот Торба
- Заклучување Latch Прицврстување;Силна Webbing Појас Циклус На Задните;Смртоносна Тешко Носи & Тешки
Пакет Се Вклучени :
1 x Половината Пакети
Ве молиме проверете ги димензија на вашиот мобилен уред пред да се купување на овој покрие/case/торба. Компатибилен со многу Мобилни уреди од кои некои се наведени подолу :
Samsung Галакси S3(i9300) S4(i9500) S5(i9600) S6 S6 Работ Галакси Забелешка (i9220 Забелешка II N7100 Note III N9000 Забелешка 4 Напомена Работ N9150 Mega 6.3 (i9200) A3 А5 О7 i Phone 5/i Phone 5 S 6 i Phone 6 Плус LG G Pro 2 G2 G3 G4 Nexus 5 Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z3+(Z4) HTC One M7 М8 М9 Желба 816 Око Нови Мото Мото X G Lumia 920 930, или дигитална камера, моќ банка, запалка приклучок, преносни GPS уреди
За i Phone 6 (4.7 inch) i Phone 6 Plus (5.5 inch) Samsung Галакси Забелешка (i9220 Забелешка II Забелешка III Забелешка 4 Напомена Работ N9150 Галакси S6 (G9200) Галакси S6 Работ (G9250) A3 А5 О7 G2 LG/G3/G4 Sony Xperia Z3 Z4 Нови Мото X
Answer : ___________________________ Note :
- Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.
- Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.
- Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
1.Ние прифаќа Pay Pal само.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Pay Pal.
3.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
4.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay и Paypal адресата е точно пред да плаќаат.
1.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay и Paypal адресата е точно пред да плаќаат.
2.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден од денот кога го примиле исплата.
3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори;
4.Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид :
а.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.
б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Кон својствата

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
622 инчен
Главен Материјал:
Најлон

Најдобри предлози во категоријата