.

.

Нова Мода Секси долна Облека За Мажи Еротски Геј Кратко G-String Искушението долна Облека Голи Отвори Пенисот Камшик G-String Гаќи LB

Нова Мода Секси долна Облека За Мажи Еротски Геј Кратко G-String Искушението долна Облека Голи Отвори Пенисот Камшик G-String

DEN 80.64
DEN 63.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

секси машка долна Облека долна облека Голи Pennis Гаќи G-String Гаќи Четири Боја Бесплатен Превозот LB Опис Стил : долна облека
Долна облека стил : T/T
Применливи луѓе : машки
Улога играат : долна облека
Бои : црвена, сина, црна, бела
Големина : Една големина на Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 3. Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување.
Пакет се Вклучени гаќи само Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Кон својствата

Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
15284
Декорација:
Шупливи Надвор
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
ACRDDK
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No

Најдобри предлози во категоријата