.

.

2017 Мажите зимски чизми мека СТП кожа на Крокодил шема снег чизми snowproof и Не се лизга Плус кашмир топло чевли плус големина

2017 Мажите зимски чизми мека СТП кожа на Крокодил шема снег чизми snowproof и Не се лизга Плус кашмир топло чевли плус големина

DEN 2719.68
DEN 1904.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо.
Производот Се Покаже :
Купувачот Известување Ако треба, специјално боја (мора да бидат опишани во објектот е оглас), и други конкретно барање. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Suggestation : било подобро за проверка на реалните мерења(Нога Должина ) во големина на табелата на чевли е производ страница
и спореди ги во вашиот нога мерењата пред да нарачате.46
Пакетот вклучува :
1 x Чевли
Siz Разговор :
Answer : ___________________________ Note :
1.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
На следете е проценето време табелата со пријавени
Ако објектот е изгубен за време на превозот со Регистрирани пост, ве молиме оставете за пријавување од страна на поштата.
За да се квалификува за БЕСПЛАТЕН замена или враќање на производот мора да биде :
ние ја доби враќа објект, "како нов" состојба; и да се заврши со било додатоци (ако е можно, оригиналната кутија и пакување). Експрес (DHL/EMS, итн.
Ако сте добиле погрешен точка, ќе се нуди за возврат.
Ве молиме имајте во предвид дека : сите неисправни предмети мора да се врати во рок од 2 месеци од денот на купени за размена или наплата. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми. Со оглед на големината на чевлите од различни компании може да бидат различни, нашите чевли може да се изврши поголем или помал од големината сте
се користи за да,pls се провери големината на количка во prouduct страница внимателно пред да нарачате., ако сте биле од овие земјата, pls бидете трпеливи.
Превозот цена ќе ги покрие ракување со обвиненија, пакување такси, и испорака обвиненија.
Купувачот треба да се одговорни за било какви давачки и сопствени трошоци на вашата земја.
Други елементи (Може да бидат корисни за вас)
. Ве молиме проверете со вашиот сопствен пред понуда.
Објектот на локација во Кина, и ние не крст одбор превозот ве Молиме бидете советувани дека international shipping обично трае подолго дека домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
2017 Мажите зимски чизми мека СТП кожа на Крокодил шема снег чизми snowproof и Не се лизга Плус кашмир топло чевли плус големина
Функција :
Состојба : Gaorui
Боја : Црна ,Кафеава
Matetial : СТП кожа,крзно faux
Етикета Големина(Азија Големина) : 36. Pls напомена : ова не значи нема проблем дефинитивно во обичај во друга главна земја.
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Купувачот мора да се врати ставки на нашите Кина канцеларија во неговиот/нејзиниот сопствен трошок на пост-страница. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на големо каталог или да ја испратите со точка име и количини кои ви се потребни, а потоа ние ќе ви цитирам најдобра цена.
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Причина е затоа што времето за испорака е во голема мера зависат и предвидено од страна на поштенски Услуги (освен за викенди и празници) според моето искуство.

Кон својствата

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
Gaorui
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Кадифен
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Кадифен
Вратило Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Fretwork
Сезоната:
Зима
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
is_handmade:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми

Најдобри предлози во категоријата