.

.

OCHSTIN Автоматски Механички Часовници Мажите се види Врвот Луксузен Бренд Мода Relogio Masculino Спорт Бизнис Машки рачен часовник Часовник

OCHSTIN Автоматски Механички Часовници Мажите се види Врвот Луксузен Бренд Мода Relogio Masculino Спорт Бизнис Машки рачен часовник

DEN 2768.16
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Број На Модел На:
OC2002
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
42mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
OCHSTIN
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници

Најдобри предлози во категоријата