.

.

SKMEI Мода Обичните Кварц Види Мажите Класичен бизнис Луксузни Зглоб Нерѓосувачки Челик Relogio Masculino Види Mens Часовници 1324

SKMEI Мода Обичните Кварц Види Мажите Класичен бизнис Луксузни Зглоб Нерѓосувачки Челик Relogio Masculino Види Mens Часовници

DEN 2050.08
DEN 1435.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд Име : SKMEI 1324
Мода обичните види

▪ Пол : Мажи ▪ Стил : Спортот,Модата,Секојдневен ▪ Движење : Кварц Движење ▪ Бои : Црна,Sliver,Розово Злато,Злато ▪ Случај Материјал : Цинк Легура ▪ Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки челик ▪ Тока тип : Виткање Тока ▪ се Види на Бирање : Круг ▪ Dial Дијаметар : 44mm ▪ Случај Дебелина : 12mm ▪ Бенд Ширина : 20mm ▪ Тежина : околу 0.15 kg ▪ Отпорност на Вода Длабочина : 3 ATM ▪ Функции : Цели / Remore камерата /Далечина / Назад Светлина / Водоотпорен (30m) /Повик Потсетник / Порака Потсетник / СОС За помош/Индикација за слаба Батерија/Data/Калории ▪ Пакување содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА) Превозот и Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 15-60 Дена да пристигнат.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 15-90 Дена да пристигне). 3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа!
4.Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност. PS : Еднаш на стоката да бидат испратени надвор , тоа ќе биде невозможно за нас да ви помогне промена на адресата или на кои било други информации на вашата нарачка, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел е информации кога ќе се направи плаќање! Повратни информации & Контакт со нас на : 1.Ако стоките имаат било каков проблем и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. 2 . Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
3. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо. PS : Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,Спиење Tracker,Порака за Потсетување,Повик за Потсетување,Bluetooth,фотографија
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
12mm
Број На Модел На:
SKMEI 1324
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
44mm
Бренд Име:
SKMEI
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Функција-1:
Индикација За Слаба Батерија
Функција-2:
СОС За Помош
Функција-3:
растојание

Најдобри предлози во категоријата