.

.

LIGE Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Автоматски Механички Види Мажите Целосна Челик Бизнис Водоотпорен Спорт Часовници Relogio Masculino

LIGE Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Автоматски Механички Види Мажите Целосна Челик Бизнис Водоотпорен Спорт Часовници

DEN 15835.20
DEN 1584.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис 100% Нов со ознака и висок квалитет на Одмор дизајн Мажите се види отпорен на Вода (за Перење Рака) Датум и Часа прикажува Сите челик квалитет и Висок квалитет на кожа Спецификации Случај Материјал : Aolly Случај Дијаметар : 42 mm Случај Дебелина : 12mm Бенд Материјал : Нерѓосувачки челик Бенд Должина : 210mm Бенд Ширина : 22mm Она што се Вклучени 100% сосема нов 1 x Слободно дизајн Мажите се види 1 x Оригинален подарок кутии 1 x Избрише платно
-Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.
-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.
-Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.
-Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.
-Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот
- Во светот превозот, освен области исклучени кликнете на Превозот и плаќања за детали.
- Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.
- Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака.
- Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
Русија Федерација, обично трае околу 15~60 дена, Pls им овозможи мало задоцнување.
Бразил , обично трае околу 30~90 дена. Pls им овозможи мало задоцнување.
Гаранција 1 година гаранција, купи со доверба. Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.
Се враќа Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Купувачот плаќа врати превозот. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. ви благодариме. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Фаза На Месечината
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
бизнис
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
LIGE9851
Случај Дебелина:
13mm
Бренд Име:
LIGE
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Часовници Мажи:
LIGE Часовници
Машка Мода Види:
види мажи
relogios masculino:
Автоматски Механички Види Мажи
erkek kol saati:
часовници за мажи
Автоматски Механички-Види Мажи:
Спорт Часовници
LIGE Види Мажи:
Адвокатско Автоматски Механички-Види
montre homme:
reloj hombre
Машки Часовници:
Horloges Mannen
Познатиот LIGE Види:
мажите подарок
мажите се види:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд

Најдобри предлози во категоријата