.

.

Моден Мрежа Од Нерѓосувачки Челик Се Види Мажите Плочата Дизајн Рачни Часовници Кварц Специјални Спорт Едноставна Машки Часовник Relogio Masculino

Моден Мрежа Од Нерѓосувачки Челик Се Види Мажите Плочата Дизајн Рачни Часовници Кварц Специјални Спорт Едноставна Машки Часовник

DEN 342.72
DEN 325.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Плочата Dial Дизајн
Движење : Кварц
Случај Дијаметар : за 4.2 cm
Случај Дебелина : околу 1.2 см
Dial Прозорец Материјал : Стакло
Бендот Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа
Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина : 2,2 см
Вкупна Должина : околу 22 cm
Пакет Содржина :
1 x Види

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
42mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Paidu
Број На Модел На:
Q082
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бендот Должина:
22cm
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
12mm

Најдобри предлози во категоријата