.

.

PAIDU Креативни Плочата Мажите се Види Уникатни Ротација Dial Повремено Спорт Кварц рачен часовник Моден Викенд Студент Унисекс Кул Часовник

PAIDU Креативни Плочата Мажите се Види Уникатни Ротација Dial Повремено Спорт Кварц рачен часовник Моден Викенд Студент Унисекс

DEN 239.52
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Плочата Dial Дизајн Движење : Кварц Случај Дијаметар : За 4.1 cm Случај Дебелина : Околу 1.2 см Бенд Материјал : СТП Кожа Бенд Ширина : 2,2 см Должина : Околу 22.5 cm Пакет Содржина : 1 * Види

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
Paidu
Dial Дијаметар:
42mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
Q0804
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
22mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Случај Обликот:
Круг
Возрасна Група:
Возрасни, Тинејџерски
Бендот Боја:
Црна
случај боја:
Сребро.
Лицето Боја:
црно-бело
Карактеристики:
12-Часовен Dial
Стил:
Удобно, Модерно, Кул, Посебно, Стилски
Намената:
Годишнина, Роденден, Божиќ, Дипломирањето, Валентин-денот
Предмет:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Види Форма:
Круг
Тежина:
61g

Најдобри предлози во категоријата