.

.

2017 Мажите Часовници Врвот Бренд на Луксузни GUANQIN Воена Спорт Прозрачна рачен часовник Хронограф Кожа Кварц Види relogio masculino

2017 Мажите Часовници Врвот Бренд на Луксузни GUANQIN Воена Спорт Прозрачна рачен часовник Хронограф Кожа Кварц Види relogio

DEN 1880.64
DEN 1053.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ние ќе ви одговори што во времето . можете да го носат да се мијат рацете, да се тушираат. 2)Времето за Испорака на курирската служба DHL : 4-7 дена ЕМС : 7-15 дена Русија Воздух : 20-25 дена Сингапур Пост : 15-60 дена Љубезно ве молиме да напомена : Бидејќи на customes и времето, можеби понекогаш тоа ќе го одложи некое време, но ние ќе се прошири и за време на испорака за вас, па ве молиме почекајте малку повеќе време трпеливо. На часовникот е водоотпорен
Ние се види водоотпорен својства е добро, за водоотпорен на секојдневниот живот, нашата види е апсолутно никаков проблем. Ако постојат некои капки во внатрешноста на часовникот, треба да се поправи да се види за колку што е можно поскоро.
Искрено ви посакувам да имаат добар купување време и се надеваме дека нашите производи може да ви донесе повеќе среќен пат. 2)Зачувам е најдобро да се обезбеди плаќање за вас.За часовници, нашите продавници и пакет на часовници
Сите часовници во нашата продавница се оригинални бренд и имаат висок квалитет, па можете да остатокот увери за да се купи. Механички часовници треба да подалеку од телевизија, компјутерите и други работи со магнетни полиња, така што нема да влијае на watch работа. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Една работа е да се напомене дека, сепак, обидете се да не нека види во контакт со пареа и топла вода, како што не носи топла бања и така натаму.За мала dial во часовници
Сите мали бира на часовници во нашата продавница може да работи нормално. Пратката 1)Пад на Превозот Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве молиме оставете ги вашите licent адреса кога вашето место на цел.
БРЕНД : GUANQIN
Предмет : GQ12006
Стил : Спортот,Секојдневен,Бизнис
Дисплеј : Аналогни
Движење : Кварц
Функција :
- Напредни производствени технологии;
- Кул & Специјално дизајнирани голем екран;
- Види Круна Со Животната средина IPS Бронза Electroplating;
- Не ' рѓосувачки челик тока & назад случај со 3 D GUANQIN логото;
- Прикажете го системот на 12 часа
- 30 Метри Отпорен На Вода
- Бенд Материјал : Вистинска Кожа
Спецификација :
Случај Дијаметар : 41mm
Случај Дебелина : 10мм
Бендот Должина : 200mm
Бендот Ширина : 20mm
Пакет Се Вклучени :
-1 x GUANQIN Види
-1 x Подарок Кутија
-1 x Корисници на Прирачникот
-1 x Види Чистење Облека
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. ние може да го реши за што искрено сакаат да и се реши за вас. 3)Ако не сте задоволни кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. 2)Сите предмети се сосема нови и предадена на квалитетот на проверка. Гаранција и Гаранција 1)12 месеци гаранција, купи со доверба. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ви благодариме.
Ако ние не се онлајн или добие од работа, ве молиме да остави масажа за нас. Ако јас се види на вода? Ако има само мала количина на водена пареа и внатре го гледа, водената пареа се автоматски ќе исчезне со текот на времето, или носење на часовникот за вас зглоб со главата надолу, Два часа подоцна, водената пареа се автоматски ќе исчезне. 3)Ова е плаќање помош центар : http : //help. (но објектот мора да биде оригинална состојба, како што се испратени до вас) Повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со добра услуга. Нормално, вие needn не плаќаат никакви давачки или даноци, како што ќе изјави ниска вредност на фактура. Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда повратни информации, ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволително решение.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
GQ12006
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
20cm
Движење:
Кварц
Бренд Име:
GUANQIN
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Dial Дијаметар:
2.5 mm
Машки Часовници:
GUANQIN Часовници
Мажите Часовник:
моден види мажи
кварц се види:
кожа мажите се види
montre homme:
Часовници Мажите 2017
erkek kol saati:
Водоотпорен Мажите Се Види
Мажите Се Види 2017:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
кварц се види мажи:
Спорт Часовници
Часовници Кварц:
Хронограф Мажите Се Види
Relogio Masculino:
Прозрачна Часовници
машки види:
GUANQIN Види Мажи

Најдобри предлози во категоријата