.

.

Гребен Тигар/RT Mens Чисто Спортски Часовници со Датум Темно Кафеава боја CalfskinLeather Прозрачна Автоматско Зглоб Часовници RGA704

Гребен Тигар/RT Mens Чисто Спортски Часовници со Датум Темно Кафеава боја CalfskinLeather Прозрачна Автоматско Зглоб Часовници

DEN 8064.00
DEN 6451.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Светлечки,Авто Датум
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
29cm
Спорт Тип:
Пешачење
Број На Модел На:
RGA704-БББ
Отпорност На Вода Длабочина:
10Bar
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Бренд Име:
Гребен Тигар
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Кутија со хартија
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи

Најдобри предлози во категоријата