.

.

Луксузна Davena Дама Жена Зглоб Види Домот Кристал Мода Часа Кристал Фустан Хривнија Партија Девојка Роденден На Божиќ Подарок

Луксузна Davena Дама Жена Зглоб Види Домот Кристал Мода Часа Кристал Фустан Хривнија Партија Девојка Роденден На Божиќ Подарок

DEN 6192.00
DEN 4954.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Aliexpress Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Дувачкиот
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
Жените
Бендот Материјал Тип:
Дувачкиот
Бренд Име:
Јулиј
Стил:
Луксуз
Број На Модел На:
D60523
Бендот Должина:
20cm
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
12mm

Најдобри предлози во категоријата