.

.

Луксузна Врвот Бренд Целосна Челик Мажи Спортски Часовници Мажите Кварцен Дигитален Армија Воено Мулти-функција на Часовникот Машки Водоотпорен Relogio

Луксузна Врвот Бренд Целосна Челик Мажи Спортски Часовници Мажите Кварцен Дигитален Армија Воено Мулти-функција на Часовникот

DEN 2291.52
DEN 1146.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис 100% Нов и висок квалитет
Алармот outpout со 4 мин, Snooze
Ден, Датум и Време Дисплеј
Chrime на секој час
Хронограф со и 1/100 круг операција
Dual Core
Аналогни и Digial екранот
ЕЛ (Сино) функција
Час свири функција
Нерѓосувачки челик бенд
Вода Reistant Спецификации Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Случај Дијаметар : 43mm
Случај Дебелина : 16mm
Бендот Материјал : Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина (вклучуваат Случај) : 230mm
Бендот Ширина : 22mm
Тежина : 160g Она што се Вклучени 100% сосема нов NAVIFORCE
1 x Аналоген и Дигитален Дисплеј со Аларм и ЕЛ Сина Функција Види

Кон својствата

Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници,Рачни Часовници Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
NAVIFORCE
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
Двоен Дисплеј
Dial Дијаметар:
4.3 mm
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Мажи
Стил:
Спорт
Функција:
Престанете Да Се Види,Да Се Врати Светлината,Шок Отпорни,Авто Датум,Хронограф,Заврши Календарот,Отпорен На Вода,Алармот
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
23cm
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
16mm
Број На Модел На:
NF9050
боја:
црна/сребрена
Функција:
Денот,Неделата,Заврши Календарот,LED ,Хронограф,Назад Светлина
Стил:
Луксузна Мода Спорт Часовници
РАКА:
Цврст Челик Рака
Бендот Ширина:
22mm
Затворач Тип:
пати тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Спорт Тип:
Качување
Dial Екранот:
Аналогно-Дигитални
Клучни зборови:
reloj hombre,hodinky,erkek kol saati,orologio uomo,montre дома

Најдобри предлози во категоријата