.

.

Sinobi Тенок Часовник Мажите Секојдневен Врвот Кварц Луксузни Часовници Мажите Познатиот Бренд Најлон Машки Зглоб Види Човек рачни часовници erkek kol saati

Sinobi Тенок Часовник Мажите Секојдневен Врвот Кварц Луксузни Часовници Мажите Познатиот Бренд Најлон Машки Зглоб Види Човек

DEN 1395.36
DEN 768.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Sinobi Едноставна Ултра Тенок Часовник Мажите Секојдневен Врвот Кварц Луксузни Часовници Мажите Познатиот Бренд Најлон Машки врвката за на рачен часовник Види erkek kol saati 2016 година reloj hombre
Пакување :
-1x orignal бренд види
- 1x orgnal види кутија+1x кожа за на рака,следните

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
SINOBI
Број На Модел На:
SiW1
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Dial Дијаметар:
31mm
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бендот Должина:
27.2 cm
Пол:
Мажи
Случај Дебелина:
6.5 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
види за човекот стилови:
Повик, Карактер и стил на Живот, Бизнис Прилика
Популарната:
моден види,љубовник' види
клучен збор:
луксузен часовник мажи
Движење:
јапонија movt кварц види
рачниот часовник мажи:
луксузен часовник мажите познатиот бренд
оригиналниот:
Купи Директно од Кина
види врвка за околу 2016 година:
види за момчиња
montre homme:
montre homme marque de luxe
Relogio Masculino:
relogios masculinos де luxo
reloj hombre:
orologio uomo

Најдобри предлози во категоријата