.

.

Мода Обичните Часовници Кварц Британски Стил Бизнис Види За Човекот Авто Датум Рачни Часовници Часовник Mens Секојдневен Montre Homme Reloj

Мода Обичните Часовници Кварц Британски Стил Бизнис Види За Човекот Авто Датум Рачни Часовници Часовник Mens Секојдневен Montre

DEN 1055.04
DEN 580.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден Кожа Спортски Кварц Британски Стил Бизнис Види За Човекот Авто Датум На Зглобот Го Гледа Часовникот Мажите Секојдневен Montre Homme Reloj 2016 Година Нови Час Шок Се Спротивстави Види

- Бренд : SKMEI Mens Часовници
- Стил : Мажите Часовници
- Авто Датум Аналогни Екранот
- Висок квалитет на Кварц Движење;
- Високо отпорни на абразија стакло;
- Кожа watchband и нерѓосувачки челик тока;
- Hi-tech ласерски логото;
- 30 метри, отпорен на вода.(Ве молиме да Не't Притиснете Било кое Копче за Подводни)
- Случај Дијаметар : 3.8 cm
- Случај Дебелина : 10мм
- Бенд Должина : беа 25,5 см

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Авто Датум
Dial Дијаметар:
42mm
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
9058 види мажи
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
25mm
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Случај Дебелина:
15mm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SKMEI
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Тип На Објект:
Адвокатско Рачни Часовници
Тип На Единица:
адвокатско часовници
Тежина На Пакет:
mens watches watch mem
Пакет Големина:
15cm x 12cm x 5cm (5.91in x 4.72in x 1.97in)
моден види мажи:
мода обичните часовници мажи
бизнис види:
бизнис види
кварц се види:
кварц се види
Мажите се Види:
Мажите се Види
montre homme:
montre homme
Неформални Се Види:
стил види

Најдобри предлози во категоријата