.

.

WWOOR Нов Врвен Луксуз Види Мажите Бренд машки Часовници Ултра Тенок Нерѓосувачки Челик Мрежа Бенд Кварц рачен часовник Мода обичните часовници

WWOOR Нов Врвен Луксуз Види Мажите Бренд машки Часовници Ултра Тенок Нерѓосувачки Челик Мрежа Бенд Кварц рачен часовник Мода

DEN 7850.40
DEN 864.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Уникатен дизајн со големи форма на повеќе одговара за момче и мажи облечени во кварц движење, види види лицето дијаметар : 3.8 cm прибл. часовници лице материјал : стакло рака ширина : 2.00 cm, должина на : 23cm Случај Дебелина : 0.9 cm тежина : 70g прибл. Ние сме 100 проценти искрена и напорна работа, се надевам дека за да се добие Многу добар евалуација
Подготвени се да го нарачате? Можете да платите во нашата онлајн продавница Ali Express managed security. Покрај тоа, исто така можете да платите со кредитна картичка преку посредник. Ние ќе го организира испорака во рок од пет работни дена. Ако сакате да се одвива големи нарачки. Можете да не контактирате онлајн ми испрати порака преку е-пошта или по Ali Express веб-сајт. За да се гарантира вашиот бесцарински увоз, ја примите вашата предмети, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност. Откако ќе го добиете вашиот објект, не заборавајте да се потврди приемот. Значи, парите ќе бидат објавени посредник. Ние би бил многу благодарен ако можете да ни остави пет ѕвездички позитивни повратни информации, добар совет за нас. Вашата поддршка е нашата храброст да го направи подобро, да одиме понатаму! Ако имате било какви поплаки, ве молиме да не ни даде негативна или неутрална повратни информации. Покрај тоа, нема потреба за да се отвори некој спор. Ве молиме маил или Alibaba TM ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Како одговорна продавачот, јас ќе ви помогнеме. Никогаш не се врати ставки без нас информирање. Она што може да се добијат без претходна најава

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
8016 Мажите Се Види
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
WWOOR
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
9mm
Адреса На Производителот:
Кина Производство (копно)
Дилер На Адреса:
Шенжен, Кина
Изберете ја вашата омилена боја:
Три видови на бои за да изберете од
За околу рака може да се прилагоди:
Yes
Тип На Објект:
Рачни часовници

Најдобри предлози во категоријата