.

.

На Avengers Капетан Америка Јакна Грб Возрасни Мажи Кожа Палто Врвот Костими Сопствени Направени

На Avengers Капетан Америка Јакна Грб Возрасни Мажи Кожа Палто Врвот Костими Сопствени Направени

DEN 2880.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


На Avengers Капетан Америка Јакна Грб Возрасни Мажи Кожа Палто Врвот Костими Сопствени Направени
ако изберете една големина, pls ни остави порака за вашата родова,висина,големина на градите,половината големина,хип големина
Нашата Носија е обичај прави ,големината на табелата не е НИ стандардна големина на Табелата,ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате .Ако ние не receice вашиот мерења во ред,ние ќе producd вашата нарачка според големината сте го одбрале. Покажи ми вашите мерења : Заврши со инчи или сантиметар : градите ( ), половината( ), хип( ) ,висина (од врвот до кат) ( )

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Јакни & Палта
Компоненти:
Јакни
Извор Тип:
Филм & TV
Бренд Име:
cosplay легенда
Пол:
Мажи
Материјал:
Faux Кожа
Знаци:
Капетан Америка
Е Прилагодена:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Извор:
На Avengers

Најдобри предлози во категоријата