.

.

Пиратски Капетан Скарлет Ровот Костим Одговараат на Возрасни Мажи Pirate Костими Сопствени Направени

Пиратски Капетан Скарлет Ровот Костим Одговараат на Возрасни Мажи Pirate Костими Сопствени Направени

DEN 5040.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пиратски Капетан Скарлет Ровот Костим Одговараат на Возрасни Мажи Pirate Костими Сопствени Направени
Нашата Носија е обичај прави ,големината на табелата не е НИ стандардна големина на Табелата,ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате .Ако ние не receice вашиот мерења во ред,ние ќе producd вашата нарачка според големината сте го одбрале. Покажи ми вашите мерења : Заврши со инчи или сантиметар : градите ( ), половината( ), хип( ) ,висина (од врвот до кат) ( )

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Јакни & Палта
Компоненти:
Јакни,Врвот
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
cosplay легенда
Пол:
Мажи
Знаци:
Пиратски Капетан
Компоненти:
шапка
Е Прилагодена:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни

Најдобри предлози во категоријата