.

.

нови Електрохемиски Гравирање Машина за Означување Шема На Метални Челични 300W 0.6-10-ТИ

нови Електрохемиски Гравирање Машина за Означување Шема На Метални Челични 300W 0.6-10-ТИ

DEN 6960.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
LZHZXY
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
HNW-300
Тип:
Хоризонталната
CNC или Не:
Нормално

Најдобри предлози во категоријата