.

.

Бесплатен превозот 220v или 110V напојување со брзина гувернерот за 500w dc 0-100v cnc воздух за ладење вретено мотор За DIY CNC

Бесплатен превозот 220v или 110V напојување со брзина гувернерот за 500w dc 0-100v cnc воздух за ладење вретено мотор За DIY

DEN 2817.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1pcs 220 V напојување ( може да се избере, ако треба 110 V)
Напојување Спецификација : (а тоа вретено поддршка на употребата на) Ако користите 110 V напојување ве молиме кажете ни Default Испрати 220 V 1. Текст : AC110 V/AC220 V±10% 50/60 Hz 2. Актуелни : 4А-3. Димензија : L190mm×W105mm×H60mm

Кон својствата

Примена:
Дупчење
Диск:
Моторни
Максимален Вртежен Момент:
5000G/CM
Број На Модел На:
500W-Напојување
Оперативен Брзина:
0-12000r/pm
Дијаметар:
52mm
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата