.

.

12pcs 1/4 инчи месо тело Карбид Челик Флеш Трим Рутер Малку Сет Машини за Мелење Машина Моќ Алатки со Дрвена Кутија

12pcs 1/4 инчи месо тело Карбид Челик Флеш Трим Рутер Малку Сет Машини за Мелење Машина Моќ Алатки со Дрвена Кутија

DEN 1293.60
DEN 776.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


BI0002862
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : 45 # јаглероден челик, YG8 легура
Месо тело со Дијаметар : прибл. 1/2"(12.7 mm), 1/4"(6.35 mm)
Боја : како на сликата покажува
Количина : 12pcs по поставување
6mm (1/4") директно малку
12mm (1/2") директно малку
16mm (5/8") директно малку
12.7 мм (1/2") 90deg "V" grooving малку
12.7 мм (1/2") dovetail малку
32-милиметри (1-1/4") 45deg chamfer малку
12.7 мм (1/2") рамна намали малку
R6.3мм (1/4") круг над малку
R9.5mm (3/8") круг над малку
R6.3мм (1/4") основни кутија малку
R6.3мм (1/4") залив малку
R4mm (5/32") римски ogee малку
Карактеристики :
Оваа машина сет содржи голем број на повеќето широко се користи секачи за декоративни дрво
Употреба : производот е drilled користење на професионални електрични вежба, клупа вежба. Вртежи во минута 800-1000 или како блиску до што е можно, а исто така додавање на вода за ладење на дупки за време на работата е предност
Доставени во рака дрвени чување
Погоден за дрво, МДФ одбор, тврдо и иглолистен
Пакет се вклучени :
12 x Рутер Малку
1 x клуч (преполна со дрвена кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
рутер малку сет
Вкупна Должина:
6.693
Дијаметар:
1/4
Материјал:
45 # јаглероден челик, YG8 легура
Обложување:
Други

Најдобри предлози во категоријата