.

.

За DJI Фантом 4 Pro Камера Случај на Замена на ЦПУ Фабрика Алуминиумски Делови

За DJI Фантом 4 Pro Камера Случај на Замена на ЦПУ Фабрика Алуминиумски Делови

DEN 1775.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

За DJI Фантом 4 Pro Камера Случај на Замена на Компатибилен со P4 Професионални и Напредни HRC55 Површина-елоксирани Aerometal Алуминиум (Al-Mg-Si Легури, нуди совршен ритам ) CNC Производство на Лесна Инсталација мала Тежина Ние, исто така може да произведуваме, yaw рака, се тркалаат рака и ги покрива со Aerometal или други материјали.
Вклучува : Камера Случај
Другите пакети се исто така достапни : Yaw Рака се Тркалаат Рака Yaw Рака + Тркалаат Рака Yaw Рака + Тркалаат Рака + Тркалаат Рака Покрие Вашите сопствени дизајни или идеи
Ќе ви треба : PH0 Филипс шрафцигер 1.5 mm Ален копче T6 Torx шрафцигер помош на пинцета (помага да се манипулира лента кабли и завртки) Нашите Aerometal CNC произведени делови понуди многу подобар квалитет во споредба со 3 D испечатени yaw грбот, нашите прототип оние кои беа тестирани од страна на професионални DJI корисници и перформанси над нивните очекувања. ПА решивме да произведува повеќе замена на делови за други корисници на DJI Фантом 3 ! Вашата цел ќе бидат произведени и испорачани во 3 работен ден ! Професионално дизајнирани и намалување на користење на CNC технологијата со совршена фабрика изгледаат и се чувствуваат. Материјалот е 6061 Алуминиум кој нуди исклучително мала тежина со совршен ритам. Заштедува многу пари, кога го замени вашиот скршен оние кои и подобро акции една копија кога излегувам во областа. Ова е најмалку скап поправка!

Кон својствата

Бренд Име:
igeshi
Број На Модел На:
DJI фантом 4 ПРО

Најдобри предлози во категоријата