.

.

Надворешни вртење алатки MVJNR/MVJNL 2525M16 CNC алатка носителот VNMG160404/VNMG160408 VNMG160408 вметнете MVJNR2525M16/MVJNL2525M16

Надворешни вртење алатки MVJNR/MVJNL 2525M16 CNC алатка носителот VNMG160404/VNMG160408 VNMG160408 вметнете MVJNR2525M16/MVJNL2525M16

DEN 323.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.( Превозот времето е 5 ~ 10 дена。Ве молиме контактирајте ме за повеќе детали) Превозот дена преку Кина Пост Воздух Mail : (на пример) Европа : 7-20 дена САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, Англија : 7-20 дена Турција, Русија, Украина : 10-30 дена Бразил, Боливија, Argentia, Мексико : 20-60 дена
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси.
3) Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се враќа од вас самите. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата. Решение за да ви помогне да дизајн сечење. Ние, исто така може да ОЕМ. Ние ве охрабруваме да ги достават на вашите посебни барања за котација. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Враќање :
1) Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.Вашиот одобри е најмногу ги охрабри за нас.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра цена
Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта или e-Пакет или Посебна Линија-YW.
Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоци
Цврстина : 42-45 Материјал : ХСС
Фабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн.
Испорака :
1) Кина Пост е нашата главна превозот метод.
6) прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.

Кон својствата

Дупка Со Дијаметар Од:
MVJNR2525M16, MVJNL2525M16
Број На Модел На:
MVJNR/MVJNL
Примена:
Вртење Алатка

Најдобри предлози во категоријата