.

.

Адаптер 1 x 8 TPI да M33 x 3.5 За Дрво Струг Чак

Адаптер 1 x 8 TPI да M33 x 3.5 За Дрво Струг Чак

DEN 1200.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Овој адаптер ви овозможува да се оди од 1" x 8 TPI да M33 x 3.5 на вашиот дрво струг чак. Машки конец = 1" x 8 Женски навој = M33 x 3.5
Имаме адаптери на други големини, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Бренд Име:
GICIL АЛАТКИ
Број на Вилиците:
4
моќност:
Електричен

Најдобри предлози во категоријата