.

.

KORLOY Вртење алатки TCGT110204-AK волфрам карбид вртење вметнете за полу-завршна обработка и доработка алуминиум TCGT 110204

KORLOY Вртење алатки TCGT110204-AK волфрам карбид вртење вметнете за полу-завршна обработка и доработка алуминиум TCGT 110204

DEN 1090.08
DEN 1003.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


KORLOY Вртење алатки TCGT110204-AK волфрам карбид вртење вметнете за полу-завршна обработка и доработка алуминиум TCGT 110204

Кон својствата

Тврдост:
>89HRC
Бренд Име:
ZCC.КТ
Материјал:
Волфрам Карбид
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Обложување:
TiAIN
Број На Модел На:
TCGT110204-АК
Број На Модел На:
TCGT110204-АК
боја:
sliver
is_customized:
Yes
Употреба:
вртење
Алатка За Носител На:
DTGNR DTGNL PTFNR PTFNL PTTNR PTTNL PTGNR PTGNL PTFNR PTFNL
Работното парче:
алуминиум алуминиумски легури
Примена:
за полу-завршна обработка и доработка
Пакување:
10pcs/кутија

Најдобри предлози во категоријата