.

.

10PCS/кутија VCGT160404-AK карбид вртење вметнете Сечење внесува Фабрика места на пенливата cnc плоча VCGX 160404 VCGX160404

10PCS/кутија VCGT160404-AK карбид вртење вметнете Сечење внесува Фабрика места на пенливата cnc плоча VCGX 160404 VCGX160404

DEN 1683.36
DEN 1548.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10 PCS/кутија VCGT160404-AK карбид вртење вметнете Сечење внесува Фабрика места на пенливата cnc плоча VCGX 160404 VCGX160404

Кон својствата

Тврдост:
>89HRC
Бренд Име:
ZCC.КТ
Материјал:
Волфрам Карбид
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Обложување:
TiAIN
Број На Модел На:
VCGT160404-АК
Број На Модел На:
VCGT160404-АК
is_customized:
Yes
Употреба:
вртење
Работното парче:
алуминиум алуминиумски легури
Примена:
за полу-завршна обработка и доработка
Пакување:
10pcs/кутија

Најдобри предлози во категоријата