.

.

Двојно Flute Директно Arden Рутер Малку Дупчиња Нож Метрички Flute Директно Малку - 1/4*1/4 - 1/4 Месо Тело - Arden A0102014

Двојно Flute Директно Arden Рутер Малку Дупчиња Нож Метрички Flute Директно Малку - 1/4*1/4 - 1/4 Месо Тело - Arden A0102014

DEN 451.20
DEN 451.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо). Пакувањето треба да биде иста како што е утврдено во продавница, освен ако објектот е рачно изработени или е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е unprinted кутија или пластична кеса. Види продавачот е оглас за целосна детали.Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout состојба
Двојно Flute Директно Arden Рутер Малку Дупчиња Нож Метрички Flute Директно Малку - 1/4*1/4 - 1/4" Месо Тело - Arden A0102014
Треба други големина, различни цена? Кликнете
На пример : Ако сакате 0102094 тоа е 11$, 11 - 9.5=1.5 треба да се обрне 1.5 $ повеќе, ве молиме да се купи 3 предмети од 0,5$,тогаш остави порака" јас треба 0102094 1pcs"
ако треба да плаќаат 10$ повеќе, треба да се купи 20 компјутери од 0,5$
Ви благодариме за вашиот разбере!

Кон својствата

Сечење на работ должина:
A0102014, A0102034, A0102054, A0102074, A0102094, A0102218, A0102238, A0102258, A0102278, A0102298, A0102318, A0102338, A0102358, A0102398, A0102418, A0102438, A0102458, A0102478
Вкупна Должина:
50mm
Дијаметар:
12.7 mm
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
HUHAO
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
A0102
степен:
R0.1
Обложување:
NO

Најдобри предлози во категоријата