.

.

10pcs 3.175x2x8MM Надолу машина лево-спирален еден flute лево спирала карбид cnc рутер битови крајот мелничката,дрво, Иверица,МЕДИЈАПАН

10pcs 3.175x2x8MM Надолу машина лево-спирален еден flute лево спирала карбид cnc рутер битови крајот мелничката,дрво, Иверица,МЕДИЈАПАН

DEN 2111.52
DEN 1795.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10pcs 3.175x2x8 MM Надолу машина лево-спирален еден flute лево спирала карбид cnc рутер битови крајот мелничката,дрво, Иверица,МЕДИЈАПАН
Соодветни Материјали :
Акрилик, ПВЦ, МДФ, со висока густина одбор, lotus одбор, Цврсто дрво, дрвени, пластични плоча, двојна боја лист, Алуминиум и др.
Карактеристики :
(1) Одлични раб-мелење технологија.
(2) Долг работен век, не е лесно да се скрши, прецизни.
Спецификација / Достапни Големини :
Месо тело со Дијаметар : 3.175 mm
(1) Сечење на Работ Дијаметар : 2mm
(2)Сечење на Работ Должина : 8mm
(3)вкупна Должина : 38mm
Пакет : 10pcs Испорака : да се САД, Русија од страна на E-Пакет, за да ги друга земја со препорачана пошта со следење на број. Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Ние може да се надополни на превозот на DHL/Федекс/EMS, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД и Русија. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Други
25-45 работни дена Во случај дека враќањето е барање, Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од 60 дена по купувачот добива тоа. Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување. Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Имаме одличен тим за поддршка на услуга на клиентите, за да одговориме на вашите било какви прашања и да ви помогне да го решите проблемот,па затоа НЕ двоумете се контактирајте со нас!
Во потрага по агенти целиот свет, ние ќе ви обезбеди Најдобра Понуда.

Кон својствата

Дијаметар:
3.175 mm
Тип:
Крајот Мелница
Вкупна Должина:
38mm
Број На Модел На:
Лево-Спирален Еден Flute
Бренд Име:
NCSign
Материјал:
Увезени Волфрам Челик
Обложување:
Никој
Место на Потекло:
Кина
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
3.175 mm
Сечење на работ дијаметар:
2mm
Сечење Должина:
8мм
Соодветни Материјали:
Акрилик, ПВЦ, МДФ
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
Долг животен век, прецизни.
Пакет:
10pcs

Најдобри предлози во категоријата