.

.

Дрво Струг 4.25/ 108MM Авто-центар Чак Поставена во Алуминиумска Случај

Дрво Струг 4.25/ 108MM Авто-центар Чак Поставена во Алуминиумска Случај

DEN 8112.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Русија клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме вклучува 3 зборовите во вашата нарачка. Бразил клиенти, ве молиме оставете ги вашите CPF број на вашата нарачка. Аргентина клиенти, ве молиме оставете ги вашите Cuit или Cuil број на вашата нарачка. Чиле клиент, ве молиме оставете ја вашата РУТИНА број во вашата нарачка Боја може да бидат различни според нашите акции. Ако ви треба други големини на конец, можете да ги купите на адаптер во мојата продавница. Алуминиум случај, лесно може да се повреди или оштетување на пратката, ако не може да го прифати ова, немојте да цел овој производ.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за работа настава.

Кон својствата

боја:
1inch 8TPI, M40 x 2, M45 x 2, M33
моќност:
Електричен
Бренд Име:
GICIL АЛАТКИ
Број на Вилиците:
4

Најдобри предлози во категоријата