.

.

MGEHR2525-3 grooving вртење алатка носителот и струг алатка држачот за карбид инсерти

MGEHR2525-3 grooving вртење алатка носителот и струг алатка држачот за карбид инсерти

DEN 1656.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


MGEHR2525-3 grooving вртење алатка носителот и струг алатка држачот за карбид инсерти
MGEHR2525-3 grooving вртење алатка носителот :
Погоден карбид внесува :
MGMN300-M или MGGN300M или MRMN300-M
Месо тело Висина и Ширина : 25 X25 mm
Вртење алатка носителот должина : 150mm
Нашите Adavntage :
1. Секое вртење алатка за носител со висок квалитет завртки,
2. Кован челик материјал,
3. Ние тестирани секој производ кога ние ги произведуваат
Имаме оваа вртење алатка за носител со сребрена боја или Црна боја, ќе испрати сребрена боја или црна боја случајно.
Напомена :
Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација. Ве молиме контактирајте со нас прво пред да се брза да се отвори расправа, или ни остави негативен фидбек. Ве молиме негува нашиот напор. Ние ќе направиме подобро со вашиот вид совет.
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay тука. Ние, исто така, ја прифати различни плаќања како T/T, Western Union.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот :
1. Во САД-од E-пакет, ќе чини околу 8 до 20 дена.
Во Австралија, Нов Зеланд, ќе чини околу 7 до 18 дена.
Во Европските Земји, ќе чини околу 8 до 30 дена (повеќето земји може да се добие на пратката во рок од 15 дена)
Да Русија-во рок од 30 дена.
Во Јужна Америка, земете 2540 дена или повеќе, за да повеќето земји.
2.Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL,EMS, FEDEX или други изразат и да плаќаат за превозот цена.
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
На следење на информации во врска со пратката можеби треба 510 дена да бидат прикажани на веб страницата. Ве молиме да имаат повеќе трпение.
Политика На Враќање :
1.Ако не сте задоволни кога ќе ја прими стоката. Ве молиме вратете го во рок од 7 дена и контактирајте со нас пред да се врати.
2.Стоката се врати треба да се чуваат нивната оригинална состојба. (на превозот и ракувањето со полнење не се враќа, мажите направени дефекти се не гаранција : како што се скршени, рбет и така натаму)
За YASAM сечење алатки :
YASAM сечење алатки е еден од најголемите сечење алатки компанија во Кина. Имаме напредно производство CNC машини и технологија од Германија, со користење на највисок квалитет на материјали за производство на добри и квалитетни производи.
Да им служи на нашите крајните корисници повеќе погодно, YASAM имаат повеќе од 50 синџир продавници во различни градови на Кина. И овие продолжува да расте... Нашите продавач добиете повратни информации за нашите најнови алатки од крајните корисници. И Нашиот професионален инженер тим ги задржи подобрување на производи. Ние, исто така, соработуваат со Универзитетот да се нудат нови производи.
YASAM имаат 6 бренд во Кинескиот пазар :
SCGOтоа е регистрирана во Германија : Висок precison алатки и добар квалитет карбид инсерти- најдобар квалитет на производи во YASAM
CGS - добар квалитет карбид крајот мелница;
Територијата на поранешна југославија - здодевен алатки, некои мелничката алатки;
SLONS - карбид крајот мелница, претворајќи алатка држач;
SCODAK - за шрафови, резервни делови, мелење алатки,претворајќи алатки,карбид внесува;
MONMO Допрете, вежба YASAM центар за обука YASAM Во SIMM изложба

Кон својствата

Тврдост:
HRC40---46
Бренд Име:
SLONS
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Обложување:
NO
Број На Модел На:
MGEHR2525-3
Материјал:
Легура Картон челик
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата