.

.

Безбедно! Пилот Табла Маркер 2.3 mm (Среден Куршум) Refillable Течно Мастило Wytebord Училиште & Канцелариски Материјали

Безбедно! Пилот Табла Маркер 2.3 mm (Среден Куршум) Refillable Течно Мастило Wytebord Училиште & Канцелариски Материјали

DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Медиум Куршум : 2.3 mm ширина на линија

Кон својствата

боја:
црвена, виолетова, зелена, сина, црна, портокалова
Пишување Медиум:
Табли
Број На Модел На:
WMBM-12L
Мастило Боја:
Црна
Мастило Пополнување Тип:
Повтори Пополнување
Dual-страна Пишување:
No
Квантитет На Пакет:
1pcs

Најдобри предлози во категоријата