.

.

10 Совет Големини Micron Neelde Цртање Пенкало Водоотпорен Парична Казна Линија Скица Маркер Пенкало За Пишување На Рака-Боја Дизајн Уметност Резерви

10 Совет Големини Micron Neelde Цртање Пенкало Водоотпорен Парична Казна Линија Скица Маркер Пенкало За Пишување На Рака-Боја

DEN 575.04
DEN 448.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спецификации : >> Маркер боја : Црна Боја. Тело Материјал : Пластични безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина. Тежина : 12g/пен. Функција : Скица/Дизајн Маркер Пенкало/ Подарок. Answer : ___________________________ Note : Ова се 10 Различни Совет Големини/Пакет . Тоа ќе биде добро спакувани, па не се грижи за превозот. Начин На Плаќање 1. Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот 1.Кога добивме вашата нарачка информации и плаќање, ние обично од 2 до 5 дена за да се заврши на испорака, ние обезбеди логистика следење на информации. Сепак, поради одредени фактори и регионалните прашања што може да доведе до доцнење на испораката, се надеваме да се биде во можност да се разбере, транзит време е обично 15-40 дена, ве молиме да бидете трпеливи. 2. Ако ви треба побрзо транспорт логистика режим, може да изберете и други начини, ве молиме контактирајте со нас. 3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 4. Нарачката ќе ви биде испратена на вашата страна превозот компанија во рамките на времето за испорака сајт кои се однесуваат на листата на превозот услуги подолу. Ако не го примите пакетот за време на испорака ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа и одговара за вас во рок од 24 часа. Политика За Наплата 1. Ние целосно гаранција на нашите објекти. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е определено поинаку друго место во описот. 2. Сите се враќа - неисправни или на друг начин - треба да се preauthorized. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрение и враќање адреса пред да го испратите објектот назад. 3. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Контакт 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО 2. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Повратни информации 1. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. 2. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Кон својствата

боја:
10pcs сет
Тип:
Уметноста Маркер
Печат:
No
Пакување:
Сет
Бренд Име:
супериорен
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
807A
Квантитет На Пакет:
9pcs/многу
Боја Количина:
Црна
Точка име:
Супериорен Micron Кука Пен
Боја:
Материјал:
Вода-базирани Мастило,Пластични
Број На Модел:
MS-807A
Copic Маркери:
Не-токсични/ Висока-Квалитет
Употреба:
Цртан Филм/Дизајн/Скицирање/Цртање
Функција:
Ликовна Уметност, Цртање Пенкала/Подарок
Квалитетот на гарантниот период:
Во Рок Од 2 Години Не Ќе Се Исуши
Е применливо:
Студенти, Уметници, Дизајнери, Сликарство љубовници
Answer:
___________________________ Note

Најдобри предлози во категоријата