.

.

Ароматерапијата Овлажнител Ултразвучно Воздух Овлажнител Етерично масло Арома Diffuser Магла Создателот fogger 100 ml Мини Овлажнител За Дома

Ароматерапијата Овлажнител Ултразвучно Воздух Овлажнител Етерично масло Арома Diffuser Магла Создателот fogger 100 ml Мини Овлажнител

DEN 1547.04
DEN 928.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функции : 1. Добро дизајн декорација за да одговараат на вашиот животен место. 2. Ноќ светлина/Позадина светлината влегува во избори на 7 бои за да ги одберете. 3. Работи најдобро со етерични масла. 4. Ултразвукови овлажнител емитира кул магла. 5. Може да се користи како sterilizer од droping некои алкохол или оцет. 6. Ниска моќност comsumption. 7. Авто отсечени функција кога нивото на водата работи на ниско ниво. 8. Интервал на владата да работи повеќе часови.
Пакетот Вклучува :
1 x Арома Diffuser
1 x Приклучок
1 x Мерка Првенство
1 x Упатство

Кон својствата

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
сертификација:
CE,RoHS
Примена:
31-40㎡
Класификација:
Humidification
Контрола На Влажноста На Воздухот:
упатство
Обликот:
Други
Магла Штекер Количина:
еден
Humidification Метод:
Магла Празнење
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Инсталација:
Мини
Времето на пазарот:
Август-15
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Употреба:
Апарати за домаќинство
Бучава:
Моќност Тип:
A. C. Извор
Бренд Име:
Белиот Делфин
Слаб Излез (литри / ден):
0.8
Број На Модел На:
арома diffuser
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Времето Функција:
No
Моќност (W):
10W
Напон (V):
DC 12V, 1A
Капацитет:
100 ML
Функција:
воздухот овлажнител
функција 1:
ароматерапијата овлажнител
функцијата 2:
ароматерапијата diffuser
Функција 3:
Ултразвучно Овлажнител
Функцијата 4:
етерично масло diffuser
Функцијата 5:
ултразвучно diffuser
Функција 6:
арома diffuser
Функцијата 7:
магла производител
функцијата 8:
магла овлажнител
функција 9:
Мини Овлажнител За Дома

Најдобри предлози во категоријата