.

.

3 Бои Мачка Тунелот Животинско Игра Играчка Мачка Кутре Обука Расклопна најголемиот Дел Смешно Мачка Играчки Производ Со Топката 60см Долги Висок Квалитет

3 Бои Мачка Тунелот Животинско Игра Играчка Мачка Кутре Обука Расклопна најголемиот Дел Смешно Мачка Играчки Производ Со Топката

DEN 354.72
DEN 284.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3 Бои Мачка Тунелот Животинско Игра Играчка Мачка Обука Расклопна најголемиот Дел Смешно Мачка Играчки Производ Со Топката 60см Долги Висок Квалитет
100% Нов Бренд& Висок Квалитет
Бренд : PAWZ Патот
Тип : Пет играчка;jouet се прелива разговор;jouet разговор;kedi oyuncak
Материјал : polyster
Боја : Сина;Портокал;Виолетова
Димензии : Должина : 60cm/23.6 инчен
Дијаметар : 25cm/9.8 инчен
Измијте Начин : Рака мие
Функција :
1.Едноставни играчки за миленичиња-претставува мулти-цел да се игра средина за мачки да се кандидира, потера, кријат, ја собори, tussle
2. Количка за дизајн-лесно да се storge,удобен да го земе на отворено
3.Polyster материјал- издржливи,перат
4.Со топката играчка -повеќе интересни за мачка
5. Шарени ,да се привлечат мачка внимание
Како е прирачник мери,ве молиме оставете 1-2 см грешка
Купувачот се покаже
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем или мали трговија на големо!
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1. Сите Се Плати (Зачувам) 2. Банкарски Трансфер
Ве молиме ни e-mail за да добиете информации.
Банкарски трансфер метод на плаќање ќе бидат потребни за да додадете $25.00 на вас вкупно за банкарска трансакција на плаќање.
1. Вашиот објект ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Мол 5 работни денови по добивањето на средствата избришани.
2. Ќе примите објектот треба да се земе 15-45 работни денови. Ако сакате да знаете следење на информации,
добредојдовте да контактирате со нас.
1. Ние им овозможи размена на објектот ако сте незадоволни со производот, но ќе треба да контактирате со нас
во рок од 7 дена и се врати во рок од 10 дена од денот сте го добиле.
2. Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со превозот следење
број.
3. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.
Ако сте примиле објектот и се задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако имате било какви
проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.

Кон својствата

Големина:
a
Тип:
Мачки
Бренд Име:
PAWZ Патот
Материјал:
Платно
Играчки Тип:
мачка тунелот
Дијаметар:
25 см/9.8 инчен
Должина:
60 cm/23.6 инчен
Употреба:
Играчки
Тежина:
150g
Број На Модел:
WJ0007
Видови:
Кутре мачка игра играчка;Милениче тунелот играчка

Најдобри предлози во категоријата