.

.

gohantee 3pcs 5.63 инчен / 143mm Нерѓосувачки Челик Broadheads Arrowhead Лак Риболов Slingshot Стрелка Лов Снимање Катапулт Стрела

gohantee 3pcs 5.63 инчен / 143mm Нерѓосувачки Челик Broadheads Arrowhead Лак Риболов Slingshot Стрелка Лов Снимање Катапулт

DEN 177.12
DEN 157.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакет Содржина : 3 еез x Риба стрели.
Објектот Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Изработени од нерѓосувачки челик материјал, тоа е многу издржливи. Практичен и преносни. Добар избор за луѓе кои сакаат снимање риби. Тоа може да се монтажни, тоа е многу лесен за чување. Имаат појачани совет, идеален за лак риболов Slingshot. Материјал : не ' рѓосувачки челик. Боја : сребро. Стил : Куршум. Вкупна Должина : 143mm/5.63"". ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3мм отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Бренд Име:
gohantee
Тип:
Стрелката
Пердув Материјал:
Други
Точка Материјал:
Челик
Употреба:
Снимање
Број На Модел На:
Нерѓосувачки Челик Broadheads
Вратило Материјал:
нерѓосувачки челик.
Лесен за складирање:
Тоа може да биде монтажни
за лак риболов Slingshot:
Имаат појачани совет
Материјал:
нерѓосувачки челик.
боја:
сребро.
Стил:
куршум
вкупна должина:
143mm/5.63

Најдобри предлози во категоријата