.

.

SINAIRSOFT Топла продажба МА 4pcs Цилиндар на главата /клипот глава /млазницата /Цилиндар Сет за АК Серија airsoft AEG

SINAIRSOFT Топла продажба МА 4pcs Цилиндар на главата /клипот глава /млазницата /Цилиндар Сет за АК Серија airsoft AEG

DEN 1775.52
DEN 1420.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Цилиндар на главата /клипот глава /млазницата /Цилиндар Сет за АК Серија
Опис :
-Погоден : AK Серија AEG
-Поголема Моќ, Подобри Перформанси
-Пакување вклучувајќи:
1 buc Нерѓосувачки Челик Цилиндар
1 buc Бакарен Цилиндар на Главата
1 buc алуминиум Млазницата
1pcs Клипот Глава
Место Цел Пред ставањето на вашите нарачки, ве молиме comfirm детали со нас ако имате барање на предмети и вие сте одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако треба пониска цел вредноста на вашата цел да се избегне увоз доход, ве молиме дозволете ни да знам колку. Се враќа Ние секогаш се трудиме да им служи на нашите клиенти и дека можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Број На Модел На:
за АК-апарат AEG
Бренд Име:
SINAIRSOFT

Најдобри предлози во категоријата