.

.

Стрелките Quiver 45x35 cm Стрелка Торба 3 Точка Еден рамо во Црна/Кавер-Оксфорд Ткаенина за Стрелаштво Лов на птици Снимање

Стрелките Quiver 45x35 cm Стрелка Торба 3 Точка Еден рамо во Црна/Кавер-Оксфорд Ткаенина за Стрелаштво Лов на птици Снимање

DEN 959.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Стрелките Quiver 45x36 cm Стрелка Торба 3 Точка Еден рамо во Црна/Кавер-Оксфорд Ткаенина за Стрелаштво Лов на птици Снимање
Опис : Материјал : Оксфорд крпа Големина : 45x35 cm Боја : Црна,Кавер-Карактеристики : Лесен за носење, Половината виси тип.
Тежина : Околу 0.40 kg
Пакетот Вклучува :
1 x quiver (на Стрелката не е вклучена) светлината е премногу силен кога ќе се земе слики, производот има различни за боја. Ако умот, ве молиме да се разгледа и потоа да го купите.

Кон својствата

Употреба:
Снимање
Број На Модел На:
JN14
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
МАК
Големина:
45x35 cm
Материјал:
Оксфорд ткаенина
боја:
Црна,Кавер -
Тежина:
About 0.41 kg
Карактеристики:
Лесно да се носат, Половината виси тип
Црна:
TP0627
Кавер -:
TP0628

Најдобри предлози во категоријата