.

.

Новодојдени Прашка Приемник Плоча Менгеме на Единствена Точка Прашка Прилог Ambidextrous Бафер Цевка Адаптер со Ален Клуч

Новодојдени Прашка Приемник Плоча Менгеме на Единствена Точка Прашка Прилог Ambidextrous Бафер Цевка Адаптер со Ален Клуч

DEN 257.28
DEN 203.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

торба
Карактеристики :
Ambidextrous Прашка Крајот Плоча Адаптер.
Нема Пиштол Smithing потребно.
Висока издржливост алуминиум во црна мат.
За .223/5.56 бафер цевка или платформата што се користи бафер цевка конфигурација.
Лесен за употреба, не бара алатка за да се инсталира.
Едноставно ги отстраните вашите акции, излизгајте го адаптерот надолу во текот на баферот цевка орев, затегнете со обезбедени Ален клуч и тогаш тоа е направено. Пакет Листата :
1 x Прашка Приемник Плоча
1x Ален клуч
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Само да не контактирате за решавање во секое време. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.

Кон својствата

Бренд Име:
gohantee
Водич Должина:
10/25cm
Број На Модел На:
Прашка Приемник Плоча
Водич Тип:
Прашка Приемник Плоча

Најдобри предлози во категоријата