.

.

24 компјутери/многу 30 MSTJ-80HS Црна и Бела Боја Чист Јаглерод Стрелките на ' Рбетот 340 за 60-75 Фунти Извивам/Соединение Лакови Стрелаштво К

24 компјутери/многу 30 MSTJ-80HS Црна и Бела Боја Чист Јаглерод Стрелките на ' Рбетот 340 за 60-75 Фунти Извивам/Соединение

DEN 2692.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека. ние ќе го ценат, ако може да се сметаат.

Кон својствата

Бренд Име:
MUSEN
Пердув Материјал:
Пластични
Употреба:
Снимање
Вратило Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
TJ0044BD24
Точка Материјал:
Челик
Тип:
Стрелката
arrowhead:
заменливи arrowhead
Пердув:
3 инчи
Должина:
30 inches/80 mm
Тежина:
about 26g each
'Рбетот:
340
Надворешниот Дијаметар:
7.6 mm
Внатрешен Дијаметар:
6.22 mm
Фунти:
75
За лакови:
Извивам/Соединение Лакови

Најдобри предлози во категоријата