.

.

2 парчиња Лов Додатоци 1Pc Краток+1Pc Долга Пушка Прашка Вртливата Завртка Studs База Прашка Вртливата Studs Одговара на Повеќето Пушка& Пушка Пиштол

2 парчиња Лов Додатоци 1Pc Краток+1Pc Долга Пушка Прашка Вртливата Завртка Studs База Прашка Вртливата Studs Одговара на Повеќето

DEN 108.96
DEN 75.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор). Вртливата Дрво Завртка Studs Краток за прв план акции Долго за задник Одговара на сите swivels & Bipods им Даде на вашиот пиштол дека сите потребни прашка или bipod со користење на овие дрвени завртки Тема Должина Долго : 28.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.
Политика На Враќање
Сите продажбата се смета за конечна.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот. Овие Studs одговара на повеќето од пушка и ќе ги прифати повеќето брендови на прашка Swivels.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат.
* Во други земји : со 25-35 работни дена(35-49 дена).
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

Кон својствата

Бренд Име:
SURIEEN
Број На Модел На:
прашка вртливата завртка

Најдобри предлози во категоријата