.

.

501B УВ светлина Тактички Светло Пиштол Пиштол Факел Светлина Рачни Рефлектори+пиштол обемот baese планината+далечински притисок префрлате

501B УВ светлина Тактички Светло Пиштол Пиштол Факел Светлина Рачни Рефлектори+пиштол обемот baese планината+далечински притисок

DEN 699.36
DEN 699.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


совети : ние ќе ја испрати на подобрување на префрлат во иднина (ажурирана верзија далечински притисок подлога switch)
Спецификации
Светло :
Бренд : ALONEFIRE
Производ модел : TK501 Bs
LED : 395 NM УВ LED
Батерија : 1x18650 батерија (не вклучувајќи ја и батеријата)
Вклучете 1 : Крајот капак за да се отвори / затвори (модел : 1model)
Вклучете 2 : далечински притисок подлога се префрлите
Димензии : 133.5x25x30(mm)
Светлото Тежина : Appro 100g
Пакување тежина : Appro 190g
Планината Материјал : Алуминиум
За 25 mm, фенерче и ласерски поглед цевна инсталација потребни
Светлото Планината исто така, може да биде инсталиран во стандардна Weaver железнички
Целосно прилагодливи ореви и завртки вклучени
За светло и ласерски поглед пушка инсталирате комплетни решенија
Shock Absorption способност
Прстенот со дијаметар : 25 мм
Железничката тип : 20mm/21mm стандард железнички Weaver
Пакетот вклучува :
1 x фенерче
1 x далечински притисок префрлате
1 x обемот планината
Нашите методи за плаќање се вклучени : со Кредитна Картичка , Банкарски трансфер,Western Union и Money Gram .Парите е сигурен во Aliexpress сметка , ве Молиме потврдете го со aliexpress и ослободување на пари откако стоката е испорачана.
1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 72 часа по вашата исплата е потврди со Aliexpress.
2.Ние само со користење на ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС како пратката спедитор. UPS-от и DHL ќе трае 3-7 работни дена за испорака. EMS ќе биде побавно, но имаат помалку шанси да плаќаат данок во вашата локална царина.
3.Кога ние испрати стоката , ние ќе се одговорни за проблемите во Кина Царинската ,и купувачот се одговорни за проблемите во купувачот s земја на Царинската управа.
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
1. На извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за нашите клиенти.
2. Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис .
3. За да се зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста.
Се надевам дека се прави бизнис со вас наскоро
и
Јас ветувам јас ќе ви даде најдобра цена и услуга на врвно

Кон својствата

Бренд Име:
Alonefire
Број На Модел На:
501B

Најдобри предлози во категоријата