.

.

1 пар Лов Обемот Прстен Низок Профил, 30мм Прстен 11 mm Picatinny Weaver Железнички Обемот Планината За Ласерско Светло Пушки

1 пар Лов Обемот Прстен Низок Профил, 30мм Прстен 11 mm Picatinny Weaver Железнички Обемот Планината За Ласерско Светло Пушки

DEN 240.00
DEN 180.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 пар Лов Обемот Прстен Низок Профил, 30мм Прстен 11 mm Picatinny Weaver Железнички Обемот Планината За Ласерско Светло Пушки
Опис 1 : Дизајнирани за да инсталирате некоја Светилка, Ласерски Поглед или Пушка Опсег на Weaver Железнички 2 : Погоден за 30мм Цевка 3 : Целосно прилагодлив со ореви & завртки вклучени 4"Комплетно решение за Монтажа Светло & Ласерски Глетката & Пушка Опсег на Пиштол/Пушка/Пушка 5 : Изградени на Целосен Метал Материјал, екстра Силен Шок Апсорпција способност 6 : Мат Црна Заврши така изгледа КУЛ на било Пиштол/Пушка/Пушка Специфични A : Тежина : околу 103g Б : Прстенот со Дијаметар : 30мм C : Железнички Тип : 11mm Стандард Weaver Железнички D : Вграден Материјал : Алуминиум Легура E : Боја : Црна Мат

Кон својствата

Број На Модел На:
Обемот Поглед Планината
Водич Должина:
10/25cm
Водич Тип:
Планината M0029
Големина:
M0029
Спецификации:
30мм прстен
Функција:
30мм Прстен 11mm Обемот Цевка Светилка

Најдобри предлози во категоријата