.

.

Лов на Висок Профил Обемот Планината 25.4 mm Прстен за Weaver Picatinny 11mm Железница За Оптика Поглед Riflescope Додатоци Лов Caza

Лов на Висок Профил Обемот Планината 25.4 mm Прстен за Weaver Picatinny 11mm Железница За Оптика Поглед Riflescope Додатоци

DEN 232.80
DEN 175.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Еден Пар Лов на Висок Профил Обемот Планината 25.4 mm Прстен за Weaver Picatinny 11mm Железница За Оптика Поглед Riflescope Додатоци Лов Caza
Карактеристики : - Одговара на сите домет со еден инч тело цевка - Одговара 11mm dovetails месеци, шини и бази. - Направени од цврст алуминиум легура да го издржат шок и одвратна - Заврши со запре pin и цврсти заклучување на уредот. - 4 Хексадецимален завртки на врвот на цврсто се обезбеди обемот Спецификации : - Прстен со Дијаметар : 1inch/25.4 mm - Материјал : алуминиум легура мат црна

Кон својствата

Број На Модел На:
Обемот Поглед Планината
Водич Должина:
10/25cm
Водич Тип:
планината
Големина:
Rifle scope mount
Спецификации:
поглед Заградата Обемот Планината
Функција:
25.4 кол обемот прстен со железнички 11mm

Најдобри предлози во категоријата