.

.

3pcs Пушка Пиштол за Чистење Колекции Челик Жица Најлон Четка Поставено Double-крај Универзална Пиштол за Чистење, Полирање Алатка за Заварување Згура Рѓа

3pcs Пушка Пиштол за Чистење Колекции Челик Жица Најлон Четка Поставено Double-крај Универзална Пиштол за Чистење, Полирање

DEN 167.52
DEN 97.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

- Функција - 3pc 7 инчен двојно четка, може да се користат за полирање, брусење, техник, машини, итн.. Може да чиста метална површина, додатоци за auto, гас печки, цевки, итн., издржливи со добра чистење ефект. - Спецификации - 3pcs 7 инчен двојно четка, пластична рачка. Вклучува : 1*жица четка, 1*челик жица четка, 1*најлон четка
- ПРЕВОЗОТ -
Подготовка на Време : Обично ние ќе ви испратиме нарачката во рок од 3 дена.
За посебен шопинг фестивал, ние треба 5-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби, да се надевам дека ќе можат да го разберат.
Време на испорака : друга земја и со различни класа на превозот имаат различни времето за испорака, можете да проверите Вети Време кога ќе изберете превозот начин за вашата нарачка.
(Економска класа превозот со поволни превозот надомест, но не доставува информации.)
Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
- FEEDBACK -
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано,Комуникација и Транспорт Брзина, со купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $2 или подарок за вашата следна цел. Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и С acebook , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 или подарок премногу. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
- СОВЕТИ -
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Кон својствата

Бренд Име:
КС Сила
Број На Модел На:
18504
Функција:
Пиштол За Чистење Со Четка

Најдобри предлози во категоријата