.

.

Тактичка Пушка Опсег од 1,5-4X30 Пушка Опсег Црвена / Зелена / Сина Осветлени за Лов на gs1-0246

Тактичка Пушка Опсег од 1,5-4X30 Пушка Опсег Црвена / Зелена / Сина Осветлени за Лов на gs1-0246

DEN 2873.76
DEN 2443.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ви благодарам многу и среќен ден!
Тактичка Пушка Опсег од 1,5-4 X30 Пушка Опсег Црвена / Зелена / Сина Осветлени за Лов на gs1-0246
1 Клик = : 1/2"
Зголемување : 1. Epacket услуга(7~15working дена);Кина Пост Воздух Mail(20-40 работни дена) (примање на време може да се разликува поради царинење на времето во различни земји).(Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји) Овој испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник. Со цел да се квалификува за враќање на парите вашиот врати стока мора да биде во оригинална неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака, ние постојано ќе се провери тоа и одговорите што побрзо.
Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу :
Превозот се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети Пред Да Брод.5 mm
Окуларна леќа Дијаметар : 42. Ве молиме испратете e-mail директно. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации. Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА,САД,Австралија, од страна на epacket услуга.
Плаќање на Сите плаќање треба да бидат завршени во рок од една недела по предлог. Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.5 mm
Око Олеснување : 4 - 5 инчи
Фокус Опсег : 1 - 2 YDS
Цел Дијаметар : 30мм
Поле на Гледање : 85 - 25 степени @ 100yds
Окуларни Должина : 54. Ако ви треба повеќе време, ве молиме да ни кажете потенцијалните време за вашиот плаќање
Контактирајте со нас, Ние работиме 5 дена (Понеделник да ЕЛА 8 : 30 AM-6 : 00 PM EST ) неделно.
Повратни информации, Ние се Стремиме за секое купување да се пет-ѕвезда оценет еден. Кога ќе примите вашата нарачка потрае една минута за да ни остави позитивен фидбек на Aliexpress. Feedback форумот не е место за да ни остави порака.

Кон својствата

боја:
Црна
Функција:
Пред & Задните
Тип:
Пушка
Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
gs1-0246
Зголемување:
1.5 X - 4X
Reticle:
црвена / зелена / сина осветлената
Цел Дијаметар:
30мм
Излез Ученик :
20 - 7.5 mm
Телото дијаметар:
30мм

Најдобри предлози во категоријата